FUARA GENEL BAKIŞ

ÖN YÜKLEMEYİ KAPAT

FUARA GENEL BAKIŞ

FUARA GENEL BAKIŞ

Metropol şehrimiz İzmir ve bölgesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan START BEAUTY İZMİR EXPO ESTETİK KOZMETİK GÜZELLİK FUARI 27-29 Ekim 2023`de dünya çapında ünlü fuar alanı İZFAŞ`ta START FUARCILIK organizasyonu ile gerçekleşecektir.

Güzellik ve kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergileyen ve ticari hayata önemli ivme kazandırmayı amaçlayan START BEAUTY İZMİR EXPO; katılımcılarının hedef kitlelerine, birbiriyle alakalı yüzbinlerce ürün ve hizmetini aynı anda sunma fırsatı sağlıyor.

Kişisel bakımdan kozmetiğe, makyaj ve saç şovlarından protez tırnak gösterisine güzellik sektörüne dair ne varsa hepsi bu fuarda !


Her geçen yıl güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam daha da önem kazanıyor, gençlik korunmaya çalışılıyor, kadınlar, iş ve sosyal yaşamda daha aktif rol alıyor ve genç nüfus faktörü gibi etkenler ülkemizde bu sektörün gelişiminde istikrarı sağlıyor. Start Beauty İzmir Expo`da bu sektörün dinamiklerini, fuarın olumlu atmosferiyle birleştirerek, sektör için yeni iş ortamı yaratmayı amaçlıyor ve güzellik sektörün tüm lider markalarını tek çatı altında buluşturuyor.

Start Beauty İzmir Expo`da Neler Var ?

Start Beauty İzmir Expo`da; Tedavi yöntemlerinden cihaz uygulamalarına, cilt bakım seminerlerinden makyaj ve saç şovlarına, uygulamalı makyaj ve saç örneklerinden, influencer ve konusunda uzman kişilerin söyleşi ve eğitimlerine, uygulamalı kaş-kirpik laminasyonundan, protez tırnak gösterisine, marka lansmanlarından, atölye çalışmaları ve workshoplarına kadar pek çok etkinlik ve yarışma ile İzmir`de güzellik ve bakım sektörlerinin nabzını tutacak ve dahası;

Konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, kozmetik ve renkli makyaj uzmanları, estetik ve güzellik uzmanları gibi güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendlerini, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getirecek.