Start Fuar Hakkında

ÖN YÜKLEMEYİ KAPAT

Start Fuar Hakkında

Start Fuar Hakkında

START FUARCILIK OLARAK EN İYİLERİ, EN İYİ ZAMANDA, EN İYİ YERDE BULUŞTURUYORUZ!

30 yıllık bir tecrübeye sahip olan START FUARCILIK ORGANİZASYON LTD.ŞTİ.; fuarcılık sektörünün en köklü kuruluşlarından biri olarak 1993 yılında Adana`da kurulmuştur. Ülkemizde fuarcılık sektörü 1983 yılında Serbest Piyasa Ekonomisine geçilmesi ile ivme kazanmıştır, bu nedenle azmin gücüyle sıfırdan zirveye çıkmanın hikayesidir bizimkisi.

Küçük imkanlar ile büyük işler başaran firmamız, fuarcılık sektörünü Türkiye`nin dört bir yanı ile buluşturmuş, birçok ilde çeşitli fuarlar düzenleyerek fuarcılık sektöründe ilklere imza atmıştır.

1993 yılından bu yana pek çok başarılı fuara imza atan firmamız, Adana, Batman, Şanlıurfa, Van, Diyarbakır, Elazığ, Kahramanmaraş, Gaziantep gibi pek çok ili fuar kültürü ile tanıştırmış ve fuar merkezi kurulmasına öncülük etmiştir. Kuruluşundan bu yana 500`ü aşkın fuar organize eden Start Fuarcılık, müşterilerine üstün hizmet anlayışı, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile büyük bir tutkuyla sizler için çalışmaya devam etmektedir.

Fuarcılık sektörünün gerektirdiği tüm alt yapıya sahip olmanın yanı sıra, güçlü satış kadrosu ile sektörde sürekli ve istikrarlı büyümesini sürdüren Start Fuarcılık, ISO 9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve TOBB tarafından verilen "Fuar Düzenleme Yetki Belgesi "ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.